MKDNews.com

Долги години беше една од најзгодните жени на светот, сега има 53 години (фото)

Долги години беше една од најзгодните жени на светот, сега има 53 години (фото)
јануари 08
15:01 2018

Жената која поради беспрекорната фигура го заработи прекарот „Тело“, новогодишните празници ги минува на егзотичните Бахами. Во шестата деценија од животот и понатаму нема проблем да се соблече во бикини.

Својот совршен изглед славната манекенка Ел Мекферсон им го должи на здравиот живот,здравата исхрана, редовниот сон, секојдневните тренинзи и пиењето на најмалку три литри вода.

Prezgodna El Mekfirson

Убавата Ел на жешките Бахами без проблем се соблече во минијатурно бикини и го покажа совршениот стомак.

Spreda izgleda kao devojka, ali kad se okrene...

El, i dalje si bomba!

53- годишната Ел по две бремености  се уште има тело на кое може да и позавидат и двојно помладите девојки.

0 Коментари

Нема коментари!

Нема коментари во овој момент, сакате да напичите нов?

Напишете Коментар

Напишете Коментар

Напишете коментар