MKDNews.com

Вереницата на принцот Хари на порно сајт (видео)

Вереницата на принцот Хари на порно сајт (видео)
декември 02
07:45 2017

Новата вереница на Британскиот принц Хари се појави на еден популарен порно сајт во жешка сцена.

Американската актерка Меган Маркл се појави на порно сајт во жешка сцена . Не станува збор за приватна снимка , туку за сцена од серијата ,,Suits” , каде таа ја играше главната женска улога и со која се прослави . Британците негодуваат на ваквиот избор на младиот принц , бидејќи сметаат дека е недозволиво идната принцеза да има таква репутација .

36- годишната актерка пред неколку дена и официјално беше претставена во кралството семејство во Бакингамската палата . ]

Денеска дури и беше објавено дека и покрај Афроамериканските корени по мајчина страна , Меган по таткова страна е директен потомок на Британското кралско семејство , односно дека е 17 – та генерација , потомок на кралот Едвард.

Сепак , снимката на порно сајтот е прегледана над 200 000 пати за еден ден .

0 Коментари

Нема коментари!

Нема коментари во овој момент, сакате да напичите нов?

Напишете Коментар

Напишете Коментар

Напишете коментар