MKDNews.com

Никол Кидман ја шокираше јавноста со својот изглед

Никол Кидман ја шокираше јавноста со својот изглед
декември 13
22:06 2017

Славната Никол Кидман ја шокираше јавноста со својот изглед .

50 – годишната актерка е целосно непрепознатлива , но за тоа има оправдана причина .
Актерката , која се појави во Лос Анџелес , позната по долгата златна коса и насмевката , имаше запуштена перика и беше без шминка .

Облечена во нечисти фармерки и кожна јакна , ретко кој можеше да ја препознае холивудската ѕвезда. Но , причина за ваквата појава е снимањето на новиот филм ,, Destroyer” . Освен работата на филмот , Киднам е номинирана за Злетен глобус за улогата во филмот ,, Big Little Lies”.

Никол повеќе од десет години е во брак со Кит Урбан и има две ќерки , 6- годишната Феит и 9 – годишната Сандеј . Кидман има и две деца од претходниот брак со Том Круз , 24- годишната Изабела и 22 – годишниот Конор.

0 Коментари

Нема коментари!

Нема коментари во овој момент, сакате да напичите нов?

Напишете Коментар

Напишете Коментар

Напишете коментар