MKDNews.com

„Мајстор“ за фотошоп (фото)

„Мајстор“ за фотошоп (фото)
декември 01
07:15 2017

Популарната српска пејачка Јелена Карлеуша со своите фотографии предизвикува огромно внимание во јавноста и на социјалните мрежи.

 Но, популарната Џеј Кеј ако се погледнат добро нејзините фотографии , според медиумите е и мајстор за фотошоп.


Атрактивната пејачка  малку ја нарушила совршената става и има проблем со облините. Поради ова Карлеуша фотографиите кои ги објавува на својот профил на Инстаграм мора да ги  обработи, да си ги смали бутките, да ги симне „спојлерите“ од струкот, да го брише салото под пазувите, …

0 Коментари

Нема коментари!

Нема коментари во овој момент, сакате да напичите нов?

Напишете Коментар

Напишете Коментар

Напишете коментар