MKDNews.com

Леди Гага во минијатурни бикини (фото)

Леди Гага во минијатурни бикини (фото)
декември 02
07:29 2017

Светската музичка ѕвезда Леди Гага повторно успеа да предизвика бурна реакција од јавноста.

Сега со својот  необичен моден стил за на плажа.

Американската ѕвезда остана верна на својот ексцентричен моден стил дури и кога станува збор за уживање на плажа.

Леди Гага сончевиот ден ги искористи за опуштање на плажа во Мајами во сребрено танга бикини. Популарната пејачка фотографиите од  кратката фото сесија во секси бикини веднаш ги објави на својот Инстаграм профил.

Коментарите на нејзините фанови беа поделени. Тие најверните сметаат дека тоа е уште едно извонредно издание, додека повеќето сметаат дека Гага претерала, и дека овде нема ништо привлечно и убаво.

0 Коментари

Нема коментари!

Нема коментари во овој момент, сакате да напичите нов?

Напишете Коментар

Напишете Коментар

Напишете коментар