MKDNews.com

Ќерката на познатите актери позираше без градник (фото)

Ќерката на познатите актери позираше без градник (фото)
декември 06
19:22 2017

Дваесет и шестгодишната Скаут Вилис, ќерката на актерите Брус Вилис и Деми Мур, на својот Инстаграм профил објави фотографија која шокираше многумина.

Младата уметничката Скаут Вилис се фотографирала со својата другарка во необична поза, и покажала дека нема проблем да го покаже своето тело.

Позната како личност кога долго во јавноста се залагала за “слобода на брадавиците“, Скаут ги покажа своите гради, а на многумина внимание им привлече нејзината мала тетоважа под самите гради.

Да биде работата уште полоша, тенките и проѕирни гаќички, ги откриле нејзините прилично запуштени препони, кои ги згрозија нејзините следбеници.

„Барем да можам да бидам голи гради цел ден“ – напишала Скаут под фотографијата.

0 Коментари

Нема коментари!

Нема коментари во овој момент, сакате да напичите нов?

Напишете Коментар

Напишете Коментар

Напишете коментар