MKDNews.com

Исчезнатата Снежана Тројачанец пронајдена почината

Исчезнатата Снежана Тројачанец пронајдена почината
декември 06
19:03 2017

Педесет и две годишната професорка Снежана Тројачанец е пронајдена почината.

Информацијата е споделена на социјалните мрежи од неколку нејзини пријатели.

Потрагата по професорката траеше два дена, од вчера наутро кога нејзиниот сопруг забележал дека не е дома.

Според пријавата во МВР, Снежана околу 6 часот излегла од домот и се упатила во непознат правец. Во потрагата се вклучија огромен број граѓани кои го пребаруваа Скопје.

По професорката на факултетот за земјоделски науки и храна, трагаше и полицијата.

 

Исчезна професорка од земјоделскиот факултет во Скопје

0 Коментари

Нема коментари!

Нема коментари во овој момент, сакате да напичите нов?

Напишете Коментар

Напишете Коментар

Напишете коментар