MKDNews.com

Хрватската пејачка и старлета Нивес Целзиус објави нов „жежок“ спот (видео)

Хрватската пејачка и старлета Нивес Целзиус објави нов „жежок“ спот (видео)
декември 09
22:13 2017

Попупарната хрватска пејачка и старлета Нивес Целзиус по провокативните најави кои траеја неколку недели конечно ја претстави својата нова песна. „Рамос“.

Во провокативниот видео спот Нивес покажа зошто важи за секси икона на хрватската естрада.

Кога  Нивес ќе каже „Вамос“ момците трчаат како Рамос, пее атрактивната старлета и пејачка во спотот во кој таа покажа и дека знае да танцува, но и дека има тело со совршени атрибути.

0 Коментари

Нема коментари!

Нема коментари во овој момент, сакате да напичите нов?

Напишете Коментар

Напишете Коментар

Напишете коментар