MKDNews.com

Цеца објави видео што предизвика завист кај сите мажи (видео)

Цеца објави видео што предизвика завист кај сите мажи (видео)
декември 05
17:16 2017

Фолк пејачката Цеца Ражнатовиќ објави видео на Инстраграм што предизвика завист кај сите мажи .

Таа била во посета кај својот долгогодишен пријател и стилист , Душан Лазиќ , кој ја подготвуваше за настап . Цеца одбрала црвен фустан со длабоко деколте . Затоа шминкерот морал да се потруди и да и ги нашминка и градите  .

Покрај сликата на Цеца додека и ги шминкаат градите и телото , на социјалните мрежи излегоа бројни коментари .

0 Коментари

Нема коментари!

Нема коментари во овој момент, сакате да напичите нов?

Напишете Коментар

Напишете Коментар

Напишете коментар