MKDNews.com

Ники Минаж се разголи за насловната на магазинот Paper (фото)

Ники Минаж се разголи за насловната на магазинот Paper (фото)
ноември 17
08:13 2017

Контроверзниот американски магазин „Пејпер“ објави уште една насловна страница на границата на вкусот и моралот и со прашање дали требаше тоа така да се направи.

Таканаречената ѕвезда овој пат е пејачката Ники Минаж.

Фотографијата која ја потпиша Елен фон Анворт, специјализирана токму за “мека еротика“ и промовирање на женската еротска слобода, на многу дискутабилен начин ја прикажува Ники.

Таа всушност е во своевидна “тројка“ – сама со себе и во предизвикувачки разголени изданија, прави работи пред објективот резервирани за интимата во спалната соба.

Од Ники сме навикнати на провокација, но оваа глетка навистина остави мал простор за коментирање.

Дури и кога е од неа, се чини дека е премногу.

0 Коментари

Нема коментари!

Нема коментари во овој момент, сакате да напичите нов?

Напишете Коментар

Напишете Коментар

Напишете коментар