MKDNews.com

Манекенка прошета по гаќи и никој не забележа (видео)

Манекенка прошета по гаќи и никој не забележа  (видео)
ноември 23
19:49 2017

Топ-моделот Марија Лучоти речиси без облека, но со нацртана блуза и фармерки на своето тело, прошета во еден трговски центар во Мериленд, за да види дали некој ќе забележи дека е гола.

Манекенката на себе носела само танга гаќички, шал, капа и чизми, а сè останато е дело на уметницата Џен Сејдел и нејзината ќерка.

Некои граѓани воопшто не забележале дека таа е гола, додека други веднаш ги извадиле мобилните за да ја снимаат.

0 Коментари

Нема коментари!

Нема коментари во овој момент, сакате да напичите нов?

Напишете Коментар

Напишете Коментар

Напишете коментар