MKDNews.com

Кејт Хадсон ја откри вистината за врската со Бред Пит

Кејт Хадсон ја откри вистината за врската со Бред Пит
ноември 13
07:14 2017

После повеќемесечни нагаѓања дека Бред Пит конечно ја пронашол среќата во прегратката на својата колешка, Кејт Хадсон се одлучила јавно да проговори за нивниот однос.

Веќе неколку месеци кружат гласини дека Кејт Хадсон и Бред Пит се во романтична врска, сега славната актерка конечно се одлучи јавно да проговори за нивниот однос.

Гостувајќи во телевизиската емисија „Watch What Happens Live With Andy Cohen”, Хадсон негираше дека Пит покрај неа “ги лечи раните“ од разводот од Анџелина Џоли.

„Тоа е најлудата гласина. Во прв момент беше интересно, но тука нема никаква вистина.

Да бидам попрецизна – Пит не сум го видела четири години“ – изјавила актерката.

0 Коментари

Нема коментари!

Нема коментари во овој момент, сакате да напичите нов?

Напишете Коментар

Напишете Коментар

Напишете коментар