MKDNews.com

И големите гради имаат мана (фото)

И големите гради имаат мана (фото)
ноември 13
07:51 2017

Линдзи Пелас е плејбој модел, а славата ја стекна благодарејќи на згодното тело и занесните атрибути.

На инстаграм ја следат повеќе од седум милиони корисници.

Иако ги обожава на себе, и ги истакнува како најсилен адут, манекенката Лидзи Пелас со своите следбеници на Инстаграм ја сподели и лошата страна од поседувањето на големи гради.


Таа се пожали на својот профил поради инцидентот кој го доживеала во теретана. А настанот го опиша многу сликовито.

Манекенката на својата Инстаграм сторија откри како изгледа нејзиното вежбање, а потоа покажа и дека сепак малку претерала со вежбањето и оти на градите има повреда.

Foto: Instagram

Инаку, убавата русокоса често истакнува дека нејзините гради се природни, а не дело на естетски хирург.

0 Коментари

Нема коментари!

Нема коментари во овој момент, сакате да напичите нов?

Напишете Коментар

Напишете Коментар

Напишете коментар

Барај Вести