MKDNews.com

Од нејзините облини не остана ништо (фото)

Од нејзините облини не остана ништо (фото)
октомври 21
13:37 2017

Најпознатата старлета на светот, Ким Кардашијан, се прослави благодарејќи на бујните облини.

Токму затоа, новите фотографии на кои е видно ослабната, ги изненади сите нејзини фанови.

Риалити ѕвездата Ким Кардашијан отсекогаш гордо ги истакнуваше своите облини. Отсекогаш тврдеше дека тие се природни, иако многумина ја обвинија дека својот изглед го корегирала со помош на естетска хирургија.


Сепак, изгледа дека таа реши да се покори на трендот кој веќе со години владее во Холивуд.


Тоа го докажуваат најновите фотографии на кои може да се забележи дека Кардашијан драстично ослабнала и многумина се посомневаа дека таа држи ригорозна диета.

Сепак, има и такви кои сметаат дека црната боја го направила своето, односно дека визуелно ја стеснила фигурата на славната старлета.

0 Коментари

Нема коментари!

Нема коментари во овој момент, сакате да напичите нов?

Напишете Коментар

Напишете Коментар

Напишете коментар