MKDNews.com

Ѓоковиќ со уникатен подарок му го честиташе роденденот на својот син (видео)

Ѓоковиќ со уникатен подарок му го честиташе роденденот на својот син (видео)
октомври 21
13:42 2017

Тој минатата година по стапките на својот татко заигра тенис, а видеото тенисерот го сподели со своите фанови на социјалните мрежи.

Ѓоковиќ секогаш кога не е на теренот споделува интересни фотографии од заедничките моменти со својот син, па така фановите до сега го имаат забележано тенисерот како вози велосипед со Стефан, игра со топка како и со играчки.

А по повод роденденот на својот син, тенисерот сподели и видео со сите видеа со својот син, погледнете.

0 Коментари

Нема коментари!

Нема коментари во овој момент, сакате да напичите нов?

Напишете Коментар

Напишете Коментар

Напишете коментар