MKDNews.com

Кели Брук ги израдува папараците (фото)

Кели Брук ги израдува папараците (фото)
септември 11
07:33 2017

Британската актерка Кели Брук им приреди вистинско уживање на папараците , кои ја фатија на плажа во Италија

Британската актерка и манекенка , на која и замеруваа на тежината ужива на плажите во Италија и во Франција .

На социјалните мрежи напиша дека последните денови од одморот ги користи  и за сончање , но и за дегустација  на медитеранските специјалитети

0 Коментари

Нема коментари!

Нема коментари во овој момент, сакате да напичите нов?

Напишете Коментар

Напишете Коментар

Напишете коментар

Барај Вести

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com