MKDNews.com

Руси претепале до смрт Италијанец во Шпанија (вознемирачко видео)

Руси претепале до смрт Италијанец во Шпанија (вознемирачко видео)
август 15
14:20 2017

Полицијата во Шпанија уапси тројца Руси , кои претепале Италијанец до смрт . Убиството се случило во летувалиштето Љорет де Мар.

22- годишниот Италијанец Николо Чати брутално до смрт бил претепан од тројца Руси и тоа пред десетици сведоци . Момчето починало н пат до болница . Момчето било на одмор во познатото летувалиште во Шпанија заедно со своите пријатели .

Наводната причина е што момчето ненамерно бутнал еден од напаѓачите додека се забавувале во ноќниот клуб. ,,Беа како животни “ – вели во своето сведочење еден од пријателите на момчето .

Пријателите се обиделе да му помогнат , но и тие биле натепани . Десетици посетители во ноќниот клуб , наместо да помогнат , го снимале бруталното претепување.

0 Коментари

Нема коментари!

Нема коментари во овој момент, сакате да напичите нов?

Напишете Коментар

Напишете Коментар

Напишете коментар

Барај Вести

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com