MKDNews.com

Порно среде вести на BBC (видео)

Порно среде вести на BBC (видео)
август 11
07:28 2017

Додека водителката Софи Раворт ги читала спортските вести за победата на Британија во крикет , на еден од мониторите во задниот дел од студиото, вработен гледал  порно филм .

За да биде срамот помал , камерманот забележал што се случува и ја свртел камерата . Но , било предоцна .

Видеото со порно снимките веднаш беа објавени и постигнаа милионски гледања на социјалните мрежи .

Откако увидоа дека станува збор за вистински скандал , од BBC излегоа со соопштение во кое им се извинуваат на гледачите со зборовите дека тоа е целосно непрофесионално  и најавија дека ќе го испитаат случајот .

0 Коментари

Нема коментари!

Нема коментари во овој момент, сакате да напичите нов?

Напишете Коментар

Напишете Коментар

Напишете коментар

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com