MKDNews.com

Нејзините облини не се причината за тоа зошто сите гледаат во неа, туку нејзиниот избраник (фото)

Нејзините облини не се причината за тоа зошто сите гледаат во неа, туку нејзиниот избраник (фото)
август 08
07:41 2017

Тие се пар кој никого не остава рамнодушен.

И кога ќе ги видите невозможно е а да не се запрашате: Како е можно?

Сепак, плејбој зајачицата Џена Бентли успеа на сите да им ја затне устата. Кога имаше 21 година го избра своето многу постаро “момче“, милионерот Бен Браун кој тогаш имаше 68 години.

Луѓето никако не помислија дека се слатки и симпатични.

Related image

Нивната врска никако не делуваше како “победа на љубовта“, него како на некои други вредност.

Напротив, Џена но и Бен мораа да се соочат со жестоки критики, а на крајот следуваше и венчавка и покрај критиките.
Image result for JENNA BENTLEY ben

0 Коментари

Нема коментари!

Нема коментари во овој момент, сакате да напичите нов?

Напишете Коментар

Напишете Коментар

Напишете коментар

Барај Вести

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com