MKDNews.com

Ева Лонгорија има некој килограм вишок (фото)

Ева Лонгорија има некој килограм вишок (фото)
август 11
11:34 2017

Веќе долго време папараците ја следат Ева Лонгорија во намерата да го докажат она што и самата го призна.

Да, има некој килограм вишок, но неколку сантиметри повеќе не мораат да и ја уништат кариерата и животот.


Кога се појавија сликите од плажа на кои се гледаат вишокот килограми, се појавија и коментарите на социјалните мрежи.


Но, Ева и понатаму не обрнува внимание на тоа, се забавува и не им придава значење на критиките дека нозете и се кратки, бутовите дебели, дека има целулит…

Така беше и сега кога била фатена во текот на возењето на велосипед во Мајами.

0 Коментари

Нема коментари!

Нема коментари во овој момент, сакате да напичите нов?

Напишете Коментар

Напишете Коментар

Напишете коментар

Барај Вести

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com