MKDNews.com

Џеј Ло тренира со своето момче (фото)

Џеј Ло тренира со своето момче (фото)
август 30
07:59 2017

Џеј Ло и Алекс Родригез повеќе не се кријат дека се заедно.

Но, освен на официјалните настани или одмори, сега можеме да видиме и како тие тренираат еден до друг.

48-годишната Лопез покажа дека одржува добра форма на своето тело во друштво на својот сакан човек.

Ѕвездата објави видео во Instagram за тоа како да тренира со своето момче, 41-годишниот Алекс Родригез.

Односот помеѓу пејачот и актерката и поранешниот играч од бејзбол стана јасен во март оваа година.

0 Коментари

Нема коментари!

Нема коментари во овој момент, сакате да напичите нов?

Напишете Коментар

Напишете Коментар

Напишете коментар

Барај Вести

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com