MKDNews.com

УЕФА со промотивно видео за Супер куп натпреварот

УЕФА со промотивно видео за Супер куп натпреварот
јули 03
06:49 2017

ЕФА претстави промотивно видео за претстојниот натпревар во Супер купот помеѓу Реал Мадрид и Манчестер Јунајтед кој ќе се одигра во Скопје.

Погледнете го видеото.

0 Коментари

Нема коментари!

Нема коментари во овој момент, сакате да напичите нов?

Напишете Коментар

Напишете Коментар

Напишете коментар

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com