MKDNews.com

Супермоделот Наоми Кембел на 47 години почнува нов живот и никогаш не изгледала подобро

Супермоделот Наоми Кембел на 47 години почнува нов живот и никогаш не изгледала подобро
јули 13
05:42 2017

Откриена е тајната врска на супермоделот Наоми Кембел . Нејзиното ново ,,момче “ е Египетски милионер и 15 години постар од неа.

62- годишниот Луис Камилери е најновото ,,момче “ на супермоделот Наоми Кембел . Тој е тутунски бос , еден од сопствениците на Филип Морис и директор на Ферари . Неговото богатство е проценето на 150 милиони фунти . Двојката ужива на тајни средби и патувања со неговиот приватен авион.

Тие се сретнале на една од трките на Формула . Британските медиуми објавија дека тајните средби се случуваат со недели и оти Наоми и Луис се многу заљубени.

Луис е разведен , татко на три деца , а се школувал во Британија и Швајцарија.

Претходнои Наоми беше во врска со рускиот милијардер , 54 – годишниот Владислав Доронин. Таа изгледа подобро од секогаш , а своето тело го покажа на социјалните мрежи и тоа додека вежба јога. Погледнете .

0 Коментари

Нема коментари!

Нема коментари во овој момент, сакате да напичите нов?

Напишете Коментар

Напишете Коментар

Напишете коментар

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com