MKDNews.com

Синот на Лепа Брена ја објави првата песна (Видео)

Синот на Лепа Брена ја објави првата песна (Видео)
јули 13
05:23 2017

Синот на балканската музичка ѕвезда Лепа Брена, Стефан ја објави својата прва песна.

Првото музичко дело на Стефан Живоиновиќ се вика „Втора лига“, за која веднаш сними и видео запис.

Спотот за премиерната песна на Стефан е снимен во нивната луксузна семејна куќа  во Белград.

Во видео записот очекувано се појавуваат многу убави и млади девојки во бикини.

0 Коментари

Нема коментари!

Нема коментари во овој момент, сакате да напичите нов?

Напишете Коментар

Напишете Коментар

Напишете коментар

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com