MKDNews.com

Ким Кардашијан се дрогира !?

Ким Кардашијан се дрогира !?
јули 12
16:33 2017

По објавувањето на видеото на социјалните мрежи на кое се гледаат чудни бели линии во кујната на познатата старлета Ким Кардашијан , медиумите излегоа со неколку теории .

Првата реакција беше дека станува збор за кокаин , за потоа да дојде демант од Кардашијан дека на пултот имало шеќер .

Откако дел од медиумите не поверуваа во ваквото објаснување , таа им покажа дека всушност така бил шарен мермерниот пулт и оти на него немало ништо .

На социјалните мрежи и натаму трае дебатата дали Ким се дрогира , иако таа неколкупати ги демантираше  овие наводи .

0 Коментари

Нема коментари!

Нема коментари во овој момент, сакате да напичите нов?

Напишете Коментар

Напишете Коментар

Напишете коментар

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com