MKDNews.com

Бритни ја откажа вечерата со израелскиот премиер

Бритни ја откажа вечерата со израелскиот премиер
јули 14
06:34 2017

Американската музичка ѕвезда Бритни Спирс е на светска турнеја, при што го посети и Израел.

Додека 35 – годишната Бритни го разгледувала „Ѕидот на плачот“ била „нападната“ од стотици фанови: За среќа нејзиното обезбедување успеало да ја извлече од насобраната маса.

Поради овој инцидент популарната пејачка дури ја одбила  вечерата на која била поканета лично од израелскиот премиер Бенњамин Нетанијаху.

За време на светската турнеја Бритни веќе  беше во Азија, поради што имала проблеми да ги запамети сите места кои ги посетила. Русокосата Бритни пееле во Тајпеј на Тајван , кога сакала да ги поздрави фановите, не знаела како се вика градот во кој пее , не знаеле дури ниту членовите на бендот и танчарите.

0 Коментари

Нема коментари!

Нема коментари во овој момент, сакате да напичите нов?

Напишете Коментар

Напишете Коментар

Напишете коментар

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com