MKDNews.com

Мртов човек пронајден во Охридското Езеро

Мртов човек пронајден во Охридското Езеро
јуни 19
06:38 2017

Охриѓанец на возраст од околу 60 години бил пронајден попладнево мртов во вода на плажата Сараиште. Телото на починатиот го извадиле локалните жители, а на местото на настанот увид извршила полицијата.

Очевидци велат дека телото најпрво го забележале посетители на плажата.

Информацијата е потврдена од портпаролот на СВР Охрид, Стефан Димовски. За сега нема други информации.

 

0 Коментари

Нема коментари!

Нема коментари во овој момент, сакате да напичите нов?

Напишете Коментар

Напишете Коментар

Напишете коментар

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com