MKDNews.com

Џенифер Лопез и Алекс Родригез уживаа на Француската ривиера (фото)

Џенифер Лопез и Алекс Родригез уживаа на Француската ривиера (фото)
јуни 19
06:55 2017

Музичката Ѕвезда Џенифер Лопез и поранешниот супер стар на Јенките уживаа на одмор во Франција , следени од толпи папраци .

When you find yourself in the prettiest bathroom ever… #vacationvibes #bathroomselfie

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on

По серијата фотографии од Париз, најмногу внимание привлекоа сликите на јахта , фотографирани на Антиб, на француската ривиера.
Најголемо внимание привлекоа фотографиите на Џеј Ло во костим за капење додека го масира А- Род , а тој си игра со мобилниот телефон . Славната двојка на почетокот на неделата од Мајами отпатува во Ница заедно со нивниот менаџер , неколку пријатели и телохранители. Потоа беа видени во Монако на обиколка на казината , за денот да го завршат на неколкучасовна вечера во Езе. По обиколката со јахта на сите значајни места на Ривиерата , Лопез и Родригез имаа време и за часови по јога во Сен Тропе.

На луксузната јахта, 47-годишната пејачка и актерка ја покажа својата одлична фигура во модерен бел костим за капење.

Џенифер Лопез и Алекс Родригез во ФранцијаЏенифер Лопез и Алекс Родригез во ФранцијаЏенифер Лопез и Алекс Родригез во ФранцијаЏенифер Лопез и Алекс Родригез во ФранцијаЏенифер Лопез и Алекс Родригез во ФранцијаЏенифер Лопез и Алекс Родригез во ФранцијаЏенифер Лопез и Алекс Родригез во ФранцијаЏенифер Лопез и Алекс Родригез во ФранцијаЏенифер Лопез и Алекс Родригез во ФранцијаЏенифер Лопез и Алекс Родригез во ФранцијаЏенифер Лопез и Алекс Родригез во ФранцијаЏенифер Лопез и Алекс Родригез во ФранцијаЏенифер Лопез и Алекс Родригез во ФранцијаЏенифер Лопез и Алекс Родригез во Франција

За разгледувањето на музејот Лувр и шопингот во престижни бутици, Џеј Ло избра фустан од Гучи, чантичка од Валентино и сандали од Џузепе Ѕаноти.

Џенифер Лопез и Алекс Родригез во Франција

Џенифер Лопез и Алекс Родригез во Франција

0 Коментари

Нема коментари!

Нема коментари во овој момент, сакате да напичите нов?

Напишете Коментар

Напишете Коментар

Напишете коментар

Барај Вести

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com