MKDNews.com

Јa преплашил дека авионот ќе падне , па ја побарал за жена (видео)

Јa преплашил дека авионот ќе падне , па ја побарал за жена (видео)
јуни 13
06:45 2017

Американецот Ентони Бордињон на најнеобичен начин ја побарал за свршеница својата девојка. Ја повикал да се вози со авион , а потоа и рекол дека авионот е расипан и и подал листа со процедура во случај на итни постапки и против паника .

,, Не примам никакви информации од контролите , можеби ќе мора принудно да слетаме “ и рекол Ентони на преплашената девојка .
Откако видел дека е видно исплашена и го дал вереничкиот прстен  што бил ставен меѓу упатствата против паника . Откако видела за што се работи , почнала да плаче и го кажала судбоносното ,,Да “ .

0 Коментари

Нема коментари!

Нема коментари во овој момент, сакате да напичите нов?

Напишете Коментар

Напишете Коментар

Напишете коментар

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com