MKDNews.com

Се „покака“ на стреде улица (видео)

јуни 16
21:43 2013

Zena-se-pokakila-nasred-stanice1-345x230Иако овој чин е крајниот не цивилизиран , која во никој случај не го одобруваме но, секој барем еднаш во својот живот имал физиолошка потреба  и бил во искушение поради физички потреба.

0 Коментари

Нема коментари!

Нема коментари во овој момент, сакате да напичите нов?

Напишете Коментар

Напишете Коментар

Следете не

  • Следете не на google +
  • Посетете го нашиот YouTube канал

Барај Вести

Време