MKDNews.com

Накова на Фејсбук објавила жешки фотографии во топлес

јули 25
17:25 2012

Натпреварувачката на Survivor Станија Добројевиќ веќе освои добар дел од балканската машка публика со редовното објавување на провокативни фотографии.
Изгледа дека тој тренд го започна и нашата Александра Накова која се пофалила со своето тело.

Имено, таа на Фејсбук објавила жешки фотографии во топлес, а интимните места ги покрила со раце.

 

razgolena-nakova-05 razgolena-nakova-04 razgolena-nakova-03 razgolena-nakova-01 razgolena-nakova-02 razgolena-nakova-06

 

0 Коментари

Нема коментари!

Нема коментари во овој момент, сакате да напичите нов?

Напишете Коментар

Напишете Коментар

Напишете коментар