MKDNews.com

Колумбиски модел или жена од соништата?

јули 25
17:36 2012

Лина Посада е колумбиски модел. Ова е жената која се смета за една од најубавите во светот. Погледнете ја галеријата подолу и ќе сфатите зошто е тоа така. Дури и сирените од бајките не изгледаат вака добро.
[print_gllr id=10492]

0 Коментари

Нема коментари!

Нема коментари во овој момент, сакате да напичите нов?

Напишете Коментар

Напишете Коментар

Напишете коментар