MKDNews.com

Еден од најлуксузните острови во светот

јули 22
22:07 2012

20120521-Hayman-ostrov1

Островот Hayman е еден од најлуксузните острови во светот. Станува збор за приватен остров со неверојатни природни убавини, наменет за оние кои сакаат да уживаат во мирот. Овој остров е дел од Големиот корален гребен, Австралија.

 {gallery foto/najrelaksirachkiot-ostrov|Еден од најлуксузните острови во светот}

0 Коментари

Нема коментари!

Нема коментари во овој момент, сакате да напичите нов?

Напишете Коментар

Напишете Коментар

Напишете коментар